Dla OSK i ODTJ - Biegli Sądowi, Rzeczoznawcy, Instytut, biegły sądowy, rzeczoznawca samochodowy, wycena maszyn

INSTYTUT TECHNIKI MOTORYZACYJNEJ Sp. z o.o.
ITM
INSTYTUT TECHNIKI MOTORYZACYJNEJ Sp. z o.o.
Przejdź do treści

Dla OSK i ODTJ

Usługi

Dla Ośrodków Szkolenia Kierowców
oraz Ośrodków Doskonalenia Techniki Jazdywykonujemy badania na podstawie, których wystawiamy dokumenty potwierdzające spełnianie odpowiednich wymagań technicznych przez pojazdy, wymagane zgodnie z  nowo dodanym do ustawy o transporcie drogowym art. 39g  ust. 5  pkt 4.Dokumenty wystawiamy na podstawie profesjonalnego badania, w wyniku którego przedstawiamy dokumentację potwierdzającą wyposażenie pojazdu w określone systemy bezpieczeństwa a także dokumentujacą fakt realizacji ich wyłączania.
Podstawą jest profesjonalne badanie pojazdu za pomocą specjalistycznych przyrządów, wykonywane bez ingerencji w instalację pojazdu.

Nie robimy więc tego przysłowiowym "szkiełkiem i okiem" czyli np. na podstawie próby drogowej, która ze względu na subiektywizm oceny i brak możliwości udokumentowania wyników nie może stanowić podstawy do wydania wymaganego zaświadczenia.

Koszt opinii ustalany jest indywidualnie w zależności od miejsca i ilości pojazdów przedstawionych do badania.


  


Biegły sądowy, rzeczoznawca samochodowy, rekonstrukcja wypadków, wycena szkody, wycena pojazdu, wycena maszyn i urzadzeń, ekspertyza techniczna, opinia bieglego rzeczoznawcy, itp.


2003 - 2021
Wróć do spisu treści